Rugsėjo 8 dieną VšĮ „Vilties erdvė“ bendruomenė sukvietė svečius į tradicinę vasaros palydų šventę. O tęsiant tradicijas ir Įgyvendinant projektą „VšĮ “Vilties erdvė” paslaugų gavėjų socialinės atskirties mažinimas, didinant aktyvaus sporto ir kūno kultūros galimybes visuomenėje”, kuris dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo iš Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, organizuojamos sporto varžybos, kuriose sudalyvavo  kviestiniai svečiai iš „Klaipėdos lakštutės“, Telšių centro „Viltis“, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Mažeikių Viltis“ ir VšĮ „Vilties erdvė“ paslaugų gavėjų tėveliai.

Šventės atidarymas prasidėjo VšĮ „Vilties erdvė“ paslaugų gavėjų pasirodymu pristant galvos apdangalų kolekciją „Rudens šėlsmas“. Sveikinimo žodį tarė įstaigos direktorė Raimonda Šalkauskienė padėkodama buvusiai ilgametei įstaigos vadovei Stasei Radeckienei už įstaigos ir tradicijų sukūrimą. Įstaigos vadovė palinkėjo visiems gerų emocijų ir gražių akimirkų.

Po sveikinimų žodžių visi buvo pakviesti į sporto aikštyną bendram „flešmobui“, po kurio prasidėjo įtemptos varžybos kuriose rungėsi paslaugų gavėjai ir jų tėveliai. Už šaunų rungtyniavimą, įstaigos direktorė, nugalėtojams ir aktyviausiai dalyvavusiems tėveliams  įteikė apdovanojimus.

Šventę vainikavo Mažeikių politechnikos mokyklos atstovų koncertas.