Daugiau nei dešimtmetį besitęsianti draugystė su AB „ORLEN Lietuva“ yra labai svarbi mūsų įstaigai.  Mes gauname ne tik finansinę paramą, bet ir jaučiamės pripažinti  ir vertinami kai bendrovė įsigyja mūsų įstaigos ugdytinių kurtus rankdarbius, bei  organizuoja ekskursijas, kurių metu supažindina mūsų paslaugų gavėjus su bendrovės veikla.

Viešojoje įstaigoje „Vilties erdvė“ teikiamos ilgalaikės / trumpalaikės ir dienos socialinės globos paslaugos. Įstaigą sudaro 3 padaliniai: Specialiosios dirbtuvės, Grupinio gyvenimo namai Nr. 1; Grupinio gyvenimo namai Nr. 2. Šiuo metu dviejuose grupinio gyvenimo namuose gyvena 22 gyventojai.

Grupinio gyvenimo namuose lavinamas gyventojų savarankiškumas, kasdienio apsitarnavimo ir bendravimo įgūdžiai, organizuojamas darbinis užimtumas ir laisvalaikis, sudarytos artimos namų aplinkai gyvenimo sąlygos.

Kiekvienas namas turi po dvi skalbimo mašinas, tačiau dvi iš jų yra nepataisomai sugedusios ir netinkamos naudoti. Mūsų rėmėjas padėjo  įsigyti aukštesnės kokybės skalbimo mašinas, nes dėl intensyvaus naudojimo, ekonominės klasės skalbimo mašinos dažnai genda, o pati įstaiga įsigyti aukštesnės klasės ir patvaresnes skalbimo mašinas neturi finansinių galimybių.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų socialiniam partneriui AB „ORLEN Lietuva“ už betarpišką bendradarbiavimą ir finansinę  paramą. https://www.facebook.com/ORLENLietuvoje