Rugsėjo 12 d. VšĮ  „Vilties erdvė“ klientai, lydimi darbuotojų,  vyko į Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Mažeikių Viltis“ organizuojamą ekskursiją į Ventės ragą.

Ekskursija prasidėjo Švėkšnos miestelyje, kuriame keliautojai apžiūrėjo bažnyčią, aplankė Švėkšnos muziejų bei Švėkšnos dvaro parką. Parko teritorijoje grožėjosi kultūriniais objektais – saulės laikrodžiu, senovės romėnų medžioklės deivės Dianos skulptūra ir išskirtinio grožio ampyro stiliaus vila „Genovaitė“. Susipažinę su Švėkšnos miesteliu, keliautojai patraukė į Ventainės prieplauką, kurioje vaišinosi žuviene, plaukė laivu ir grožėjosi vaizdingomis Kuršių Nerijos pakrantėmis. Aplankė Ventės rago smaigalį, kuriame pasivaikščiojo akmeninis išgrįstais molo krantais, apžiūrėjo šimtą metų veikiantį švyturį. Keliautojai taip pat aplankė paukščių žiedavimo stotį, o ornitologijos muziejuje susipažino su paukščių žiedavimo istorija, paukščių migravimo tyrimais ir turtingu šių apylinkių sparnuočių pasauliu.

Besibaigiant ekskursijai neįgalieji tikino, kad namo grįžta su naujomis žiniomis, galybe įspūdžių ir prisiminimų. O kelionė į namus neprailgo: autobuse vyko vyktorina, o jos nugalėtojai buvo apdovanoti suvenyrais.