Palydint vasarą ir pasitinkant rudenį, paskutinį vasaros penktadienį VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių kiemelyje vyko tradicinė „Vasaros palydų“ šventė.

Šventė prasidėjo sporto varžybomis, kuriose neįgalieji galėjo išmėginti savo jėgas skirtingose sporto šakų rungtyse: baudų mėtymo, smiginio, futbolo, „spragtuko“, kamuoliukų dėlionės, estafečių, taikumo šaudant laidyne rungtyse. Suskaičiavus varžybų rezultatus, medaliais buvo apdovanoti sporto varžybų nugalėtojai.

Pasibaigus sporto varžyboms prasidėjo šventinė dalis. Įstaigos paslaugų gavėjai kartu su darbuotojais parodė teatralizuotą programą apie įvairias pasaulio šalis. Sveikinimo žodį tarė VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Stasė Radeckienė.

Šventės dalyviai buvo kviečiami paragauti jau tradiciniu tapusio rudeninio troškinio, pasivaišinti ledais, bei kitais skanėstais. Šventę vainikavo smagūs, išradingumą ir kūrybiškumą ugdantys žaidimai. Šventė praėjo džiugiai, linksmai, su vasaros saule, kuri šildė ir džiugino.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų šventės rėmėjams: Urvikių kultūros centrui ir jo stilizuotos muzikos kapelai „Linksmieji vyrukai“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“.