Socialinio darbo metodinio centro veikla
šiuo metu patvirtintos šios programos:
- Kvalifikacijos kėlimo programasocialiniams darbuotojams „Tarpininko vaidmuo socialiniame darbe, dirbant su proto negalios asmenimis“ – kodas SD20170069.
Mokymo trukmė – 16 akad. val. (8 teorinės val., 8 praktinės val.)
Mokymų vieta – VšĮ „Vilties erdvė“ Grupinio gyvenimo namai Nr. 1, Šerkšnės g. 2, Mažeikiai.
Kaina vienam mokymo dalyviui – 37 €.
Mokymų data derinama individualiai, susirinkus grupei.
- Kvalifikacijos kėlimo programa individualios priežiūros personalui „Įžanginiai mokymai socialinių darbuotojų padėjėjams, teikiantiems specialiąsias socialines paslaugas“ – kodas IPP2016009.
Mokymo trukmė – 40 akad. val. (20 teorinių val., 20 praktinių val.)
Mokymų vieta – VšĮ „Vilties erdvė“ Grupinio gyvenimo namai Nr. 1, Šerkšnės g. 2, Mažeikiai.
Mokymo grupės dalyvių skaičius – (6 – 10 žmonių). Išklausiusiems mokymus išduodami pažymėjimai.
Kaina vienam mokymo dalyviui – 68 €.
Mokymų data derinama individualiai, susirinkus grupei.
Išsamesnė informacija ir registracija į mokymus telefonais:
(8 443) 55 182; 8 652 34 431.
Metodinis centras – tai savo srities (darbo su neįgaliaisiais) vadovaujantis centras, diegiantis ir taikantis naujus bei pažangius socialinio darbo metodus, socialinių paslaugų rūšis ar formas, o taip pat išlaikantis aukštą darbo kokybę bei aktyviai dalyvaujantis, skleidžiant sukauptą ir išbandytą socialinio darbo gerąją patirtį, teikiant kvalifikuotą metodinę pagalbą.
Pagrindinės metodinio centro funkcijos:
1. Organizuoti pažangiais ir naujoviškais socialinio darbo metodais grįstą įstaigos veiklą.
2. Nuolat analizuoti vykdomą veiklą, taikomus pažangius socialinio darbo metodus, kaupti gerosios patirties pavyzdžius, apibendrinti rezultatus ir skleisti juos kitiems socialinių paslaugų teikėjams.
3. Konsultuoti ir teikti metodinę pagalbą socialinių paslaugų teikėjams.
4. Organizuoti socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo mokymus, rengti ir įgyvendinti socialinių darbuotojų bei socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacijos kėlimo programas, jas registruoti teisės aktų nustatyta tvarka.
5. Vykdyti kitas šviečiamojo pobūdžio programas (seminarus ir diskusijas, mokymo ciklus pagal specializuotas temas, stažuotojų priėmimą ir jų konsultavimą), sudarant galimybes socialinio darbo studentams atlikti praktiką.
6. Bendradarbiauti su vietos ir užsienio partneriais, kuriant šiuolaikinį, socialinio darbo reikalavimus atitinkantį, socialinių paslaugų tinklą.